neden biz?

PARLAK BİR FİKİR

TNK TAVUK, özel tasarımlı pişirme ekipmanları, pişme süresini kısaltan uygulamaları, özel reçeteli sosları ile tenekede tavuk yemeğini endüstriyel boyutta piyasaya sunan ilk ve tek firmadır. Bu yepyeni ve farklı iş modeli günümüz girişimcileri için karlı bir yatırımdır.

FARKLI BİR İŞ MODELİ

Neredeyse tamamı birbirinin taklidi veya tekrarı halini almış günümüz zincir mağazalar sektöründe, TNK TAVUK yepyeni bir soluk niteliği ve ürün yelpazesi ile rakipsizdir.

SAĞLIKLI PİŞİRME SİSTEMİ

TNK TAVUK’un gerek ticari felsefesi gerekse mağaza operasyonlarının merkezinde “Çözüm sadeliktedir” prensibi bulunmaktadır. Özellikle mutfak operasyonlarında ustalık gerektirmeyen koşullar mevcut olup, gerek personelin gerekse franchiseelerin sektörel bir tecrübeye sahip olmaksızın işe hızlı katılımı mümkün olmaktadır. TNK TAVUK, bu özelliğiyle işletmeciye rahatlık ve maliyet avantajı sağlar.

SADE BİR OPERASYON

TNK TAVUK, günümüze kadar sadece açık havada, ilkel yöntemlerle pişirilen bir yemeği AYNI PİŞİRME MANTIĞINA BAĞLI KALARAK tasarladığı pişirme ekipmanları sayesinde kapalı ve hijyenik ortamlarda da pişirebilme yeteneğine sahiptir. Ürünün ateşe temas etmeksizin, kendi buharında pişmesi SAĞLIKLI bir pişirme yöntemidir.

TNK TAVUK'un özel pişirme sistemi sayesinde, ister AVM’lerin yiyecek-içecek katında, ister ana arter üzerindeki bir dükkanda, ister doğa içinde, tenekede tavuk restoranı açmak mümkün olmaktadır. TNK TAVUK, tüm bu yerleşkelere uygun dekorasyon konseptlerine sahiptir.

ÖZEL DEKORASYON KONSEPTLERİ